სასტიპენდიო პროგრამა – „Study in Iraq“
საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტრო-ში მიღებულიინფორმაციის თანახმად, ერაყის რესპუბლიკის უმაღლესი განათლებისა და სამეცნიეროკვლევების სამინისტრომ გამოაცხადა პროგრამა „Study in Iraq“, რომელიც ითვალისწინებს 10 სტიპენდიას საქართველოს მოქალაქე სტუდენტებისთვის.
ეს პროგრამა განკუთვნილია იმ სტუდენტებისთვის, რომლებიც დაინტერესებულნი არიან ერაყისუმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში სწავლის გაგრძელებით.
საკონკურსო პირობებისა და განაცხადის წარდგენის შესახებ დეტალური ინფორმაციახელმისაწვდომია შემდეგ ბმულზე: https://studyiniraq.scrd-gate.gov.iq
დაინტერესების შემთხვევაში, გთხოვთ დაუკავშირდეთ ბნუ-საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურს; ელ-ფოსტა: g.gabedava@bnu.edu.ge

Scholarship Programme – “Study in Iraq”
According to the information received by the Ministry of Education, Science and Youth of Georgia, the Ministry of Higher Education and Scientific Research of the Republic of Iraq has announced the programme “Study in Iraq”, which provides 10 scholarships for Georgian students.
The programme is intended for students who are interested in continuing their studies at higher education institutions in Iraq
Detailed information on the competition requirements and application procedures is available at the following link:https://studyiniraq.scrd-gate.gov.iq