ბნუ-ს თანამშრომელი ERASMUS+ გაცვლით პროგრამაში
2025 წლის 17–21 ნოემბრს, ბათუმის ნავიგაციის უნივერსიტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის სპეციალისტი ქეთევან ბაუჟაძე ERASMUS+ საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში სტუმრობდა რეჯეფ ტაიფ ერდოღანის უნივერსიტეტს (რიზე, თურქეთი) ადმინისტრაციული პერსონალის გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში.
ვიზიტის მიზანი იყო ადმინისტრაციული პრაქტიკების გაცნობა, გამოცდილების გაზიარება, ხარისხის უზრუნველყოფის თანამედროვე მიდგომების შესწავლა და თანამშრომლობის გაღრმავება.
ბათუმის ნავიგაციის უნივერსიტეტი უკვე მრავალი წელია წარმატებით თანამშრომლობს რეჯეფ ტაიფ ერდოღანის უნივერსიტეტთან ERASMUS+ საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში, რაც ხელს უწყობს როგორც აკადემიური, ისე ადმინისტრაციული პერსონალის პროფესიულ განვითარებას და უნივერსიტეტებს შორის პარტნიორობის გაძლიერებას.

BNU Staff Member Participates in an ERASMUS+ Mobility Programme
On 17–21 November 2025, Ketevan Bauzhadze, Specialist of the Quality Assurance Office at Batumi Navigation Teaching University, visited Recep Tayyip Erdoğan University (Rize, Turkey) within the framework of the ERASMUS+ International Credit Mobility programme for administrative staff exchange.
The purpose of the visit was to become acquainted with administrative practices, share experience, explore modern approaches to quality assurance, and strengthen institutional cooperation.
Batumi Navigation Teaching University has been successfully cooperating with Recep Tayyip Erdoğan University for many years within the ERASMUS+ International Credit Mobility programme, supporting the professional development of both academic and administrative staff and enhancing the partnership between the universities.