ERASMUS+ სტუდენტური გაცვლითი პროგრამა პოლონეთში (2024-2025)
ბნსუ-ს უმაღლესი საგანმანათლებლო საბაკალავრო პროგრამის „საერთაშორისო გადაზიდვების ორგანიზაცია და მართვა“ სტუდენტები - ნიკოლოზ კაკაბაძე და დავით ხვადაგიანი, 2024-2025 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრში, ვროცლავის ტრანსპორტისა და ლოგისტიკის საერთაშორისო უნივერსიტეტში ისწავლიან.
სტუდენტების საერთაშორისო მობილობა ERASMUS+ საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში ხორციელდება და სრულად ფინანსდება აღნიშნული პროგრამის მიერ.
ვროცლავის ტრანსპორტისა და ლოგისტიკის საერთაშორისო უნივერსიტეტი ბნსუ-ს პარტნიორი უნივერსიტეტია, სადაც ERASMUS+ საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში, სტუდენტებისა და პერსონალის გაცვლითი პროგრამები ხორციელდება.

ERASMUS+ Student Exchange Program in Poland (2024-2025)
The undergraduate students in BNTU's bachelor program, Organization and Management of International Shipments, Nikoloz Kakabadze and David Khvadagiani, will attend the International University of Logistics and Transport in Wroclaw during the fall semester of the 2024-2025 academic year.
The International University of Logistics and Transport in Wroclaw is a partner institution of BNTU and is involved in student and personnel exchange programs through the ERASMUS+ International Credit Mobility program.