Aiesec საქართველოს წარმომადგენლობის საინფორმაციო შეხვედრა11.04.2021
2021 წლის 11 აპრილს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უივერსიტეტის სტუდენტებისთვის AIESEC საქართველოს წარმომადგენლობამ გამართა საინფორმაციო შეხვედრა.
შეხვედრაზე განხილულ იქნა AIESEC-ის გაცვლითი პროგრამები და შესაძლებლობები, რომლებსაც ორგანიზაცია ახალგაზრდებს სთავაზობს. მოხალისეობრივი გაცვლითი პროგრამებით დაინტერსებულ სტუდენტებს საშუალება ქონდათ, შეხვედრის ფარგლებში მიეღოთ ამომწურავი ინფორმაცია პროგრამაში ჩართვის შესაძლებლობების შესახებ.
AIESEC მსოფლიოში ყველაზე დიდი ახალგაზრდული ორგანიზაციაა. იგი წარმოადგენს საერთაშორისო პლატფორმას, რომელიც ეხმარება ახალგაზრდებს, რომ წარმოაჩინონ და განავითარონ საკუთარი პოტენციალი საზოგადოების განივთარებაში მათი პირადი წვლილის შეტანის მიზნით.
შეხვედრა ონლაინ, Zoom-პლატფორმის მეშვეობით ჩატარდა.
შეხვედრა ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის ორგანიზებით ჩატარდა.

Information Meeting Of Aiesec Georgia Representation 11.04.2021
On April 11, 2021, the AIESEC Georgia office held an information meeting for the students of Batumi Navigation Teaching University.
The meeting discussed AIESEC exchange programs and opportunities offered by the organization to young people.Students interested in volunteering exchange programs had the opportunity to receive comprehensive information during the meeting about the opportunities to participate in the program.
AIESEC is the largest youth organization in the world. It is an international platform that helps young people to demonstrate and develop their potential to make a personal contribution to the development of society.
The meeting was conducted online through the Zoom platform.
The meeting was organized by the International Relations Service of Batumi Navigation Teaching University.