ბნსუ-ს სტუდენტთა საყურადღებოდ!!! 02.02.2020
ახალი კორონავირუსის ინფექციის (COVID-19) შესაძლო გავრცელების პრევენციასთან დაკავშირებით, ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერესიტეტში 2019-2020 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრი 2 მარტის ნაცვლად დაიწყება 16 მარტს.
გადაწყვეტილება ეფუძნება საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროს, საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს, ასევე, სსიპ ლ. საყვარელიძის სახელობის დაავადებათა კონტროლისა და საზოგადოებრივი ჯანმრთელობის ეროვნული ცენტრის რეკომენდაციებს.
✅ბნსუ გაითვალისწინებს რეკომენდაციას და უნივერსიტეტის სასწავლო კორპუსის აუდიტორიებში ჩატარდება სადეზინფექციო სამუშაოები.

For The Attention Of BNTU Students !!! 02.02.2020
To prevent the possible spread of new Coronavirus infection (COVID-19), the spring semester of the 2019-2020 academic year at the Batumi Navigation Teaching University will begin on March 16 instead of March 2.
The decision is based on the recommendations of the Ministry of Education, Science, Culture and Sport of Georgia; the Ministry of IDPs, Labor, Health and Social Affairs of Georgia, as well as LEPL L. Sakvarelidze National Center for Disease Control and Public Health(NCDC).
BNTU will take into consideration the recommendation and disinfection will be carried out in the auditoriums of the university teaching campus.