ბნუ-მ „ექსპო - ახალგაზრდულ სერვისებზე“ მიიღო მონაწილეობა
2026 წლის 9 ივნისს, ბნუ-მ მონაწილეობა მიიღო ღონისძიებაში „ექსპო - ახალგაზრდულ სერვისებზე“, რომელიც ახალგაზრდობის რეგიონული ცენტრის ორგანიზებით გაიმართა.
ღონისძიების მთავარი მიზანი იყო რეგიონში მცხოვრები ახალგაზრდების ინფორმირებულობის გაზრდა, მათი აქტიური ჩართულობის ხელშეწყობა და იმ რესურსებზე ხელმისაწვდომობის გაფართოება, რომლებიც მნიშვნელოვნად უწყობს ხელს მათ პიროვნულ, საგანმანათლებლო და პროფესიულ განვითარებას.
ბნუ-ს წარმომადგენლებმა სტუმრებს დეტალური ინფორმაცია მიაწოდეს უნივერსიტეტის პროგრამების, სასწავლო გარემოს, კარიერული წინსვლისა და პერსპექტივების შესახებ.
ექსპოზე წარმოდგენილი იყო რეგიონში მოქმედი სახელმწიფო, საგანმანათლებლო და ახალგაზრდული ორგანიზაციები.

BNU Participates in the Youth Services Expo
On June 9, 2026, BNU took part in the "Youth Services Expo," an event organized by the Regional Youth Center.
The main objective of the expo was to raise awareness among the region's youth, encourage their active civic engagement, and expand access to resources crucial for their personal, academic and professional development.
At the event, BNU representatives and students provided visitors with detailed information regarding the university's academic programs, educational environment, career advancement and future prospects. Alongside BNU, various other state, educational and youth organizations operating in the region were also featured.