ბნუ-ს 2025 წლის ინსტიტუციური საქმიანობის ანგარიშის წარდგენა
2026 წლის 9 იანვარს, ბათუმის ნავიგაციის უნივერსიტეტში (ბნუ) გაიმართა 2025 წლის ინსტიტუციური საქმიანობის ანგარიშის დაინტერესებული საზოგადოებისათვის საჯარო წარდგენა, ავტორიზაციის სტანდარტებისა და უნივერსიტეტის სტრატეგიული მიზნების შესაბამისად.
ღონისძიებას ესწრებოდნენ ბნუ-ს აკადემიური და მოწვეული პერსონალი, ადმინისტრაციის წარმომადგენლები, ასევე, სტუდენტები და პროფესიული სტუდენტები.
შეხვედრის ფარგლებში განხილულ იქნა გასული წლის ძირითადი მიღწევები, განხორციელებული საქმიანობა და განვითარების პრიორიტეტული მიმართულებები, რაც უზრუნველყოფს გამჭვირვალობასა და ანგარიშვალდებულებას აკადემიური საზოგადოების წინაშე.

Presentation of BNU’s 2025 Institutional Activity Report
On January 9, 2026, in accordance with the authorization standards and the university’s strategic goals, Batumi Navigation University (BNU) held a public presentation of its 2025 Institutional Activity Report for interested stakeholders.
The event was attended by BNU’s academic and invited staff, administrative representatives, as well as students and vocational students.
During the meeting, the main achievements of the past year, the activities carried out, and the priority directions for development were discussed, ensuring transparency and accountability to the academic community.