კერძი უმაღლესი სასწავლებლების ასოციაციის ვიზიტი
2018 წლის 2 თებერვალს ,,ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტში“ სამუშაო ვიზიტით იმყოფებიდნენ ,,კერძო უმაღლესი სასწავლებლების ასოციაციის“ აღმასრულებელი დირექტორი, საქართველოს უნივერსიტეტის რექტორის მრჩეველი, პროფესორი ზაზა მარუაშვილი, ასოციაციის იურიდიული სამსახურის უფროსი ნიკა კვერნაძე, მედიასა და საზოგადოებასან ურთიერთობის მენეჯერი ელენე მარგალიტაძე. ვიზიტის ფარგლებში, ასოციაციის წარმომადგენლებმა ისაუბრეს ორგანიზაციის საქმიანობაზე, პრიორიტეტებზე, ასოციაციის მიზნებსა და გეგმებზე.
ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის რექტორისა და ადმინისტრაციის და ასოცაციის წარმომადგენელთა შეხვედრა ნაყოფიერად წარიმართა. მხარეებმა ისაუბრეს შემდგომი თანამშრომლობის პერსპექტივაზე.

Visit of the Association of Private Higher Institutions
On February 2, 2018, Zaza Maruashvili, professor, Executive Director of the Association of Private Higher Institutions, adviser of the Rector of Georgian University, Nika Kvernadze, Head of Legal Department of the Association and Elene Margalitadze – PR manager visited Batumi Navigation Teaching University with working visit. During visit, representatives of the Association talked about activity, priorities, goals and plans of the organization.
Meeting of the Rector of Batumi Navigation Teaching University and representatives of Administration and the Association was productive. Parties discussed prospects of further cooperation.