ონლაინ ვებინარი „Accelerated Global Warming” 25.05.2021
2021 წლის 25 მაისს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტების და პერსონალი დაესწრო ონლაინ ვებინარს „Accelerated Global Warming”. ვებინარი ჩაატარა ინოვაციებისა და ტექნოლოგიების ინსტიტუტის (ბერლინი, გერმანია) დირექტორმაპროფესორმა ვოლკერ ვიტპალიმ (Prof. Volker Wittpahl).
აღნიშნული ვებინარი ჩატარდა კლაიპედას უნივერსიტეტისა და ინოვაციებისა და ტექნოლოგიების ინსტიტუტის მიერ ორგანიზებულ ვებინართა ციკლის „1,50C Warming by 2030?”- ის ფარგლებში.ღონისძიების ფარგლებში ჯამში დაგეგმილია 6 ონლაინ ვებინარის ჩატარება.
ბნსუ-ს სტუდენტებსა და პერსონალს, როგორც პარტნიორი უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს აქვთ საშუალება დაესწრონ დაგეგმილ ექვსივე ვებინარს.

Online Webinar „Accelerated Global Warming” 25.05.2021
On May 25, 2021, students and staff of the Batumi Navigation Teaching University attended the online webinar "Accelerated Global Warming".The webinar was conducted by Prof. Volker Wittpahl, Director of the Institute for Innovation and Technology (Berlin, Germany).
The webinar was conducted as part of the Webinars Cycle "1.50C Warming by 2030?" organized by the University of Klaipeda and the Institute of Innovation and Technology. In total 6 online webinars are will be conducted under the event.
BNTU students and staff as representatives of a partner university have the opportunity to attend all six planned webinars.