პარტნიორების სტუმრობა ბნსუ-ში
2022 წლის 20 ოქტომბერს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტს სტუმრობდნენ წარმომადგენლები პარტნიორი უნივერსიტეტებიდან.
დელეგაციაში იმყოფებოდნენ წარმომადგენლები არაბეთის აკადემიიდან (ეგვიპტე), რეიკას უნივერსიტეტიდან (ხორვატია), სტამბოლის ტექნიკური უნივერსიტეტიდან (თურქეთი), ილდიზის უნივერსიტეტიდან (თურქეთი) და ავსტრალიის საზღვაო კოლეჯიდან (ავსტრალია).
სტუმრები ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის კანცლერს ლალი ხვედელიძეს და რექტორის მეორე მოადგილეს გიორგი გაბედავას შეხვდნენ.
შეხვედრის ფარგლებში რექტორის მეორე მოადგილემ სტუმრებს წარუდგინა პრეზენტაცია ბნსუ-ში მიმდინარე და დაგეგმილი ღონისძიებების შესახებ.

Visit of Partners to BNTU
On October 20, 2022, Batumi Navigation Teaching University was visited by representatives from partner universities.
The delegation included representatives from the Arab Academy for Science, Technology & Maritime Transport (Egypt), Reika University (Croatia), Istanbul Technical University (Turkey), Yıldız University (Turkey) and the Australian Maritime College (Australia).
The guests met the chancellor of Batumi Navigation Teaching University Lali Khvedelidze and the second deputy rector George Gabedava.
Within the framework of the meeting, the second deputy rector gave a presentation to the guests about the ongoing and planned events at BNTU.