საერთაშორისო მობილობა კორეის საზღვაო და საოკეანო უნივერსიტეტში
ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის საზღვაო ნავიგაციის მესამე კურსის სტუდენტები გიორგი ჯინჭარაძე და გიორგი შუშაძე სწავლას კორეის საზღვაო და საოკეანო უნივერსიტეტში ინუვერსიტეტის საზღვაო ფაკულტეტზე გააგრძელებს.
სტუდენტები კორეის საზღვაო და საოკეანო უნივერსიტეტში 2022-2023 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრის განმვალობაში ისწავლის.
აღნიშნული მობილობა სრულად დაფინანსებულია სამხრეთ კორეის რესპუბლიკის ოკეანისა და მეთევზეობის სამინისტროს მიერ.
კორეის საზღვაო და საოკეანო უნივერსიტეტი არის სამხრეთ კორეის ყველაზე პრესტიჟული ეროვნული უნივერსიტეტი საზღვაო კვლევებისთვის, სატრანსპორტო მეცნიერებისა და ინჟინერიისთვის. ის მდებარეობს ბუსანში.

International Mobility of BNTU Students at the Korea Maritime and Ocean University
Giorgi Jintcharadze and Giorgi Shushadze, third year students of Maritime Navigation at Batumi Navigation Teaching University, will continue their studies at the Korea Maritime and Ocean University.
Students will study at the Korea Maritime and Ocean University during the Fall Semester 2021-2022 academic year.
This mobility is fully funded by the Ministry of Ocean and Fisheries of the Republic of South Korea.
The Korea Maritime and Ocean University is South Korea's most prestigious national university for marine research, transportation science, and engineering. It is located in Busan.