საგანმანათლებლო პროექტი „პროფესიების არჩევის პროგრამა"
ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტი საგანმანათლებლო პროექტში ჩაერთო. განათლების ფორუმი "პროფესიების არჩევის პროგრამა" მიმდინარე წლის 8 დეკემბერს ხულოში ჩატარდა.
ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის უფროსმა ნათია მიქელთაძემ და სტუდენტური თვითმართველობის თავმჯდომარემ ენრიკე ინწკირველმა ღონისძიების მონაწილეებს გააცნეს ბნსუ-ს საგანმანათლებლო პროგრამები.
მოსწავლეებს საშუალება ჰქონდათ გასაუბრებოდნენ ბნსუ-ს წარმომადგენლებს და მოესმინათ დეტალური ინფორმაცია სხვადასხვა სპეციალობების შესახებ.
„პროფესიების არჩევის პროგრამას" არასამთავრობო ორგანიზაცია „საორსა“ აჭარის განათლების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროს ფინანსური მხარდაჭერით ახორციელებს.

Educational Project "Professions Selection Program"
Batumi Navigation Teaching University got involved in educational project. Education Forum "Professions Selection Program" was held on December 8, 2019 in Khulo.
Natia Mikeladze, Head of Quality Assurance Service of Batumi Navigation Teaching University and Enriike Intskirveli, Head of Student Self-Government introduced the BNTU educational programs to the participants of the event.
The school children had the opportunity to talk to BNSU representatives and hear detailed information about the various specialties.
"Professions Selection Program" is implemented by the NGO "Saura" with the financial support of the Ministry of Education, Culture and Sport of Ajara.