საინფორმაციო შეხვედრა აკადემიური და მოწვეული პერსონალისთვის
2026 წლის 20 მარტს, ბნუ-ს ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურმა აკადემიური და მოწვეული პერსონალისთვის საინფორმაციო შეხვედრა ჩაატარა. შეხვედრის მთავარი მიზანი იყო სტუდენტების მიერ სასწავლო კურსის განმახორციელებლების შეფასების შედეგებისა და აკადემიური და მოწვეული პერსონალის კმაყოფილებისა და საჭიროებების კვლევის გაცნობა.
შეხვედრის ფარგლებში განხილულ იქნა ჩატარებული კვლევების შედეგად გამოვლენილი ძირითადი საჭიროებები და ის მიმართულებები, რომლებიც საჭიროებს შემდგომ განვითარებასა და გაუმჯობესებას.
განსაკუთრებული ყურადღება დაეთმო უკუკავშირის მნიშვნელობას, რაც ხელს უწყობს საგანმანათლებლო პროცესის ხარისხის ამაღლებასა და უნივერსიტეტში სწავლებისა და სწავლების გარემოს გაუმჯობესებას.

An Information Meeting for Academic and Invited Personnel
On March 20, 2026, the Quality Assurance Service of BNU held an information meeting for academic and invited personnel. The main purpose of the meeting was to present the results of student evaluations of course instructors, as well as the findings of research on the satisfaction and needs of academic and invited personnel.
During the meeting, key needs identified through the conducted research were discussed, along with areas requiring further development and improvement.
Particular attention was given to the importance of feedback as a vital tool for enhancing the educational process. which will contribute to improving the quality of education and fostering a better teaching and learning environment at the university.