საინფორმაციო შეხვედრა ბნუ-ში
2026 წლის 7 მაისს, ბნუ-ს ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურმა საინფორმაციო შეხვედრა გამართა. შეხვედრის მთავარ თემას დაინტერესებულ მხარეთა გამოკითხვის მეთოდოლოგია და მიღებული შედეგების ანალიზი წარმოადგენდა.
დისკუსიაში ჩართული იყვნენ როგორც კვლევის განმახორციელებელი, ისე იმ სტრუქტურული ერთეულების წარმომადგენლები, რომლებიც მიღებულ მონაცემებს სამომავლო განვითარებისთვის იყენებენ. განსაკუთრებული ყურადღება დაეთმო მაკორექტირებელ ღონისძიებათა გეგმების შემუშავებას.
შეხვედრამ ხაზი გაუსვა კვლევის შედეგების გადამწყვეტ როლს უნივერსიტეტის სტრატეგიული დაგეგმვისა და ინსტიტუციური გაძლიერების პროცესში.

Information Meeting at BNU
On May 7, 2026, the Quality Assurance Service of BNU held an information meeting. The main focus of the meeting was the methodology for surveying stakeholders and the analysis of the obtained results.
The discussion involved both the units conducting the research and representatives from structural units that utilize the findings for future development. Special emphasis was placed on the development of corrective action plans.
The meeting highlighted the crucial role of research findings in the university's strategic planning and institutional strengthening process.