საინფორმაციო შეხვედრა ხარისხის უზრუნველყოფის მექანიზმებთან დაკავშირებით
2026 წლის 19 მარტს, ბნუ-ს ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურმა ჩაატარა საინფორმაციო შეხვედრა უნივერსიტეტის ადმინისტრაციული და განმახორციელებელი პერსონალისთვის ხარისხის უზრუნველყოფის მექანიზმებთან დაკავშირებით.
შეხვედრის მიზანი იყო ინფორმირებულობის ამაღლება ხარისხის უზრუნველყოფის შიდა და გარე მექანიზმების შესახებ, მიმდინარე პროცესებისა და ინსტრუმენტების გაცნობა, ასევე მათი აქტიური ჩართულობის ხელშეწყობა უნივერსიტეტის საგანმანათლებლო პროცესის ხარისხის გაუმჯობესებაში.
ბნუ აგრძელებს ხარისხის კულტურის განვითარებას და მსგავსი ტიპის შეხვედრებით ხელს უწყობს თანამშრომლების პროფესიულ ზრდასა და ინსტიტუციური პროცესების გამჭვირვალობას.

Informational Meeting on Quality Assurance Mechanisms
On March 19, 2026, the Quality Assurance Service of BNU held an informational meeting for the university’s administrative and academic staff regarding quality assurance mechanisms.
The purpose of the meeting was to raise awareness about internal and external quality assurance mechanisms, introduce ongoing processes and tools, and encourage their active involvement in improving the quality of the university’s educational processes.
The university continues to actively develop a culture of quality and, through such meetings, promotes the professional growth of its staff and the transparency of institutional processes.