საინფორმაციო შეხვედრა მაგისტრანტებთან და აკადემიურ პერსონალთან
2025 წლის 20 მაისს, ბნსუ-ში გაიმართა შეხვედრა მაგისტრანტებთან და აკადემიურ პერსონალთან, რომლიც მიზნად ისახავდა სასწავლო და კვლევითი პროცესების მიმდინარეობის განხილვას.
შეხვედრების ფარგლებში ყურადღება დაეთმო სწავლების ხარისხს, კვლევითი საქმიანობის ორგანიზებასა და მაგისტრანტების აკადემიურ საჭიროებებს. მონაწილეებს მიეცათ შესაძლებლობა წარმოედგინათ საკუთარი მოსაზრებები და რეკომენდაციები არსებული პრაქტიკის გაუმჯობესების მიზნით. შეხვედრა უზრუნველყოფდა ეფექტიან უკუკავშირს აკადემიურ პერსონალსა და სტუდენტებს შორის.
მიღებული მოსაზრებები გაანალიზდა და გამოყენებულ იქნა სასწავლო და კვლევითი პროცესების შემდგომი გაუმჯობესებისთვის.

Informational Meeting with Master’s Students and Academic Personnel
On May 20, 2025, a meeting was held at BNTU with master’s students and academic personnel, aimed at discussing the progress of the educational and research processes.
During the meeting, attention was given to the quality of teaching, the organization of research activities and the academic needs of master’s students. Participants were given the opportunity to present their opinions and recommendations in order to improve existing practices. The meeting ensured effective feedback between academic personnel and students.
The received feedback was analyzed and used for the further improvement of educational and research processes.