საინფორმაციო შეხვედრა სტუდენტებთან პროგრამებისა და სასწავლო პროცესის შეფასების საკითხებზე
2025 წლის 3 აპრილს, ბნსუ-ში გაიმართა შემაჯამებელი შეხვედრა სტუდენტებთან, რომელიც შეეხებოდა საგანმანათლებლო პროგრამების, სასწავლო პროცესის ორგანიზებისა და ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის მიერ განხორციელებული შეფასებების განხილვას.
შეხვედრის ფარგლებში სტუდენტებმა მიიღეს ინფორმაცია შეფასებების შედეგების შესახებ და შესაძლებლობა ჰქონდათ გამოეხატათ საკუთარი მოსაზრებები და რეკომენდაციები. განსაკუთრებული ყურადღება დაეთმო სწავლების ხარისხის გაუმჯობესებასა და სასწავლო პროცესის ეფექტიანობასთან დაკავშირებულ საკითხებს. შეხვედრები უზრუნველყოფდა ორმხრივ კომუნიკაციას სტუდენტებსა და უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს შორის. მიღებული უკუკავშირი გაანალიზდა და გამოყენებულ იქნა ხარისხის გაუმჯობესების ღონისძიებების დაგეგმვის პროცესში.

Informational Meeting with Students on the Evaluation of Academic Programs and the Learning Process
On April 3, 2025, a summary meeting was held at BNTU with students, focusing on the discussion of educational programs, the organization of the learning process and the evaluations conducted by the Quality Assurance Service.
During the meeting, students were informed about the evaluation results and were given the opportunity to express their opinions and recommendations. Special attention was paid to issues related to improving the quality of teaching and enhancing the effectiveness of the educational process. The meetings ensured two-way communication between students and university representatives. The feedback received was analyzed and used in the planning of quality improvement activities.