სამუშაო ვიზიტი მონტენეგროს უნივერსიტეტის საზღვაო ფაკულტეტზე
2023 წლის 26 აპრილს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის რექტორის მეორე მოადგილე საგანმანათლებლო პროცესების მართვისა და საერთაშორისო ურთიერთობების მიმართულებით, ასოცირებული პროფესორი - გიორგი გაბედავა სამუშაო ვიზიტით მონტენეგროს უნივერსიტეტის (მონტენეგრო) საზღვაო ფაკულტეტზე იმყოფება.
ვიზიტის ფარგლებში რექტორის მოადგილემ შეხვედრა გამართა საზღვაო ფაკულტეტის დეკანთან, საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის წარმოადგენელთან და კვლევითი, ინოვაციებისა და მეწარმეობის ცენტრის უფროსთან.
შეხვედრის განმავლობაში მხარეებმა ისაუბრეს სამომავლო თანამშრომლობის შესაძლებლობებზე და დაგეგმეს ერთობლივი პროექტები.

Working visit to the Maritime Faculty of the University of Montenegro
On April 26, 2023, the Second Deputy Rector of the Batumi Navigation Teaching University in the Direction of Educational Processes Management and International Relations - Associate Professor George Gabedava is on a working visit to the Maritime Faculty of the University of Montenegro (Montenegro).
Within the framework of the visit, the deputy rector held a meeting with the dean of the maritime faculty, the representative of the international relations service and the head of the research, innovation and entrepreneurship center.
During the meeting, the parties discussed the possibilities of future cooperation and planned joint projects.
At the end of the visit, George Gabedava toured the material and technical base of the host university.