სამუშაო ვიზიტით რეჯებ ტაიპ ეროღანის უნივერსიტეტში
2023 წლის 22 – 26 მაისს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსსიტეტის რექტორის მეორე მოადგილე საგანმანათლებლო პროცესების მართვისა და საერთაშორისო მიმართულებით - ასოცირებული პროფესორი გიორგი გაბედავა და სტუდენტთა პრაქტიკისა და დასაქმების სამსახურის ხელმძღვანელი ლელა შანიძე სამუშაო ვიზიტით რეჯებ ტაიპ ეროღანის უნივერსიტეტს (თურქეთი) სტუმრობენ.
ვიზიტის ფარგლებში ბნსუ-ს წარმომადგენლები გაიზიარებენ უცხოურ გამოცდილებას და მონაწილეობას მიღებენ უნივერსიტეტის საერთაშორისო კვირეულში, რომელსაც მასპინძელი უნივერსიტეტის პარტნიორი უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების წარმომადგენლებიც ესწრებიან.

On May 22 – 26, 2023, the second deputy rector of the Batumi Navigation Teaching University in the Direction of Educational Process Management and International Relations – Associate Professor George Gabedava and the Head of Student Practice and Employment Service – Lela Shanidze, are visiting the Recep Tayyip Erdoğan University (Turkey).
Within the framework of the visit, BNTU representatives will get familiar with the international experience and participate in the University International Week, which is also attended by representatives of the Partner of the Host University.