საზღვაო უნივერსიტეტების საერთაშორისო ასოციაციის გენერალური ასამბლეა 2021 (AGA21) 25.10.2021
2021 წლის25-28 ოქტომბერს, ქალაქალექსანდრიაში, ეგვიპტე საზღვაო უნივერსიტეტების საერთაშორისო ასოციაციის გენერალური ასამბლეა 2021 (AGA21) იმართება.
გენერალურ ასამბლეაში უნივერსიტეტის სახელით მოანწილეობს ბნსუ-ს საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის უფროსი, პროფესორი გიორგი გაბედავა.
ასამბლეის ფარგლებში გაიმართება საერთაშორისო კონფერენციები, როგორც სტუდენტებისთვის ასევე, აკადემიური პერსონალისთვის. რომელშიც მონაწილეობას იღებს ბნსუ-ს ორი პროფესორი და ორი სტუდენტი.
ყოველწლიური გენერალური ასამბლეა საზღვაო უნივერსიტეტების საერთაშორისო ასოციაციის ორგანიზებით ტარდება და აერთიანებს ექსპერტებსა და IAMU-ს წევრი უნივერსიტეტების წარმომადგენლებს მთელი მსოფლიოდან.

The General Assembly Of The International Association Of Maritime Universities 2021 (AGA21) 25.10.2021
26 October 2021
The General Assembly of the International Association of Maritime Universities 2021 (AGA21) is conducting on October 25-28, 2021 in Alexandria, Egypt.
Professor George Gabedava, Head of the International Relations Service of BNTU, participates in the General Assembly on behalf of the University.
International conferences for both students and academic staff will be held within the framework of the Assembly. In which two professors and two students of BNTU take part.
The Annual General Assembly is organized by the International Association of Maritime Universities and brings together experts and representatives of IAMU member universities from around the world.