შეხვედრა დუბროვნიკის უნივერსიტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის წარმომადგენელთან (GE)
2023 წლის 21 აპრილს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივესრიტეტის რექტორის მეორე მოადგილემ საგანმანათლებლო პროცესების მართვისა და საერთაშორისო ურთიერთობების მიმართულებით - ასოცირებულმა პროფესორმა გიორგი გაბედავამ და ISO ხარისხის მენეჯერმა ოთარ ცინცაძემ სამუშაო შეხვედრა გამართეს დუბროვნიკის უნივერსიტეტის (ხორვატია) ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის წარმომადგენელთან.
შეხვედრის ფარგლებში მხარეებმა ერთმანეთს გამოცდილება გაუზიარეს. ბნსუ-ს წარმომადგენლები გაეცნენ მასპინძელი უნივერსიტეტის ხარისხის სისტემას.

Meeting with the representative of the quality assurance service of the University of Dubrovnik
On April 21, 2023, the Second Deputy Rector of the Batumi Navigation Teaching University in the Direction of Educational Processes Management and International Relations - Associate Professor George Gabedava and ISO Quality Manager Otar Tsintsadze held a working meeting with the representative of the quality assurance service of the University of Dubrovnik (Croatia).
Within the framework of the meeting, the parties shared their experiences. BNTU representatives got acquainted with the quality system of the host university.