შეხვედრა ეპიდემიოლოგთან 11.06.2020
2020 წლის 11 ივნისს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტში გაიმართა საკონსულტაციო შეხვედრა ეპიდემიოლოგ ნონა ეფაძესთან.
ბნსუ-ს ადმინისტრაციულ და დამხამრე პერსონალს ჩაუტარდა კონსულტაცია ახალი კორონავირუსის (COVID-19) გავრცელების პრევენციის ზომებთან, არსებული რეგულაციების დაცვასა და უსაფრთხო სამუშაო პიროებების უზრუნველყოფასთან დაკავშირებით.
ეპიდემიოლოგმა ნონა ეფაძემ დაათვალიერა ბნსუ-ში საგანგებოდ მოწყობილი სასწავლო ფართები, შეაფასა სამუშაო პირობების უსაფრთხოების დონე და არსებულ რეგულაციებთან ბნსუ-ს შესაბამისობა, დაადასტურა ბნსუ-ს მზაობა საქმიანობის განახლებისათვის.

Meeting With The Epidemiologist 11.06.2020
On June 11, 2020, a consultative meeting with epidemiologist Nona Efadze was held at the Batumi Navigation Teaching University.
BNTU administrative and support staff have been consulted on the prevention of the spread of the new coronavirus (COVID-19), the observance of existing regulations and the provision of safe working conditions.
Epidemiologist Nona Efadze inspected the specially designed study areas at BNTU, assessed the level of safety of working conditions and compliance of BNTU with the existing regulations, and confirmed BNTU's readiness to resume operations.