შეხვედრა გაცვლითი პროგრამების შესახებ 15.05.2020
2020 წლის 15 მაისს, ბათუმის ნავიგაციის სტუდენტებისთვის, აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა აშშ-ს საელჩოს აკადემიური და პროფესიული გაცვლითი პროგრამებიბს შესახებ.
შეხვედრა აშშ-ს საელჩო საქართველოში წარმომადგენლებმა თეა კუჭუხიძემ და ირაკლი მალანიამ გამართეს.
შეხვედრაზე მიმოიხილეს ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის საფეხურის სტუდენტებისთვის რელევანტური და საელჩოს მიერ შეთავაზებული პროგრამები;ასევე, განხილულ იქნა პროგრამები, რომლებიც რელევანტურია უნივერსიტეტის აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის.
შეხვედრა ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის ორგანიზებითა და აშშ-ს საელჩოს საქართველოში მხარდაჭერით განხორციელდა.

Meeting On Exchange Programs 15.05.2020
On May 15, 2020, an information meeting about the academic and professional exchange programs offered by the US Embassy was held for the students, academic and administrative staff of the Batumi Navigation Teaching University.
The meeting was held by the representatives of the US Embassy in Georgia: Tea Kuchukhidze and Irakli Malania.
The programs relevant to the bachelor's and master's degree students and the programs offered by the embassy were reviewed during the meeting. Also, programs related to the academic and administrative staff of the university were discussed.
The meeting was organized by the International Relations Service of Batumi Navigation Teaching University and supported by the US Embassy in Georgia.