შეხვედრა კლაიპედას უნივერსიტეტის სტუდენტებთან 02.12.2021
2021 წლის 30 ნოემბერს ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების სამსახურის უფროსმა გცნობითი შეხვედრა გამართა ბნსუ-ს პარტნიორი უნივერსიტეტის „კლაიპედას უნივერსიტეტი“ სტუდენტებთან, რომლებიც გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში ერთ სემესტრს გაატარებენ ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტში.
შეხვედრის ფარგლებში სამსახურის უფროსმა სტუდენტებს მიაწოდა ინფორმაცია ბნსუ-ს სასწვლო პროცესის, მატერიალურ-ტექნიკური ბაზისა და სტუდენტთა მხარდამჭერის ღონისძიებების შესახებ.
ასევე, სტუდენტებს მიეწოდათ ინფორმაცია საქართველოსა და მისი საგანმანათლებლო სიტემის შესახებ.
შეხვედრის დასასრულს გაიმართა კითხვა-პასუხის ფორმატი, სადაც სამსახურის უფროსმა ყველა დასმულ კითხვას ამომწურავი პასუხი გასცა.

Meeting With Students Of The Klaipeda University 02.12.2021
On November 30, 2021, the Head of the International Relations Service of the the Batumi Navigation Teaching University held an introductory meeting with the students of the BNTU Partner University "Klaipeda University", who will spend one semester at the Batumi Navigation Teaching University within the framework of the exchange program.
During the meeting, the Head of the Service provided the students with information about the BNTU study process, material and technical base and student support activities.
Students were also provided with information about Georgia and its educational system.
A question-and-answer format was held at the end of the meeting, where the head of the service gave comprehensive answers to all the questions.