სტუდენტებთან შეხვედრა სწავლების ხარისხისა და კვლევითი საკითხების განხილვის მიზნით
2025 წლის 5 მაისს, ბნსუ-ში გაიმართა შეხვედრა სტუდენტებთან აკადემიურ საკითხებზე, მათ შორის სწავლების ხარისხის, სასწავლო პროცესის ორგანიზებისა და კვლევასთან დაკავშირებულ თემებზე.
განსაკუთრებული ყურადღება დაეთმო მაგისტრანტებთან შეხვედრას, სადაც განხილული იყო კვლევის პროცესის ორგანიზება და განხორციელების გამოწვევები. შეხვედრები უზრუნველყოფდა სტუდენტების უკუკავშირის უშუალო მიწოდებას აკადემიური პერსონალისა და უნივერსიტეტის ხელმძღვანელობისთვის. მიღებული მოსაზრებები გაანალიზდა და აისახა შემდგომ გადაწყვეტილებებში.

Meeting with Students to Discuss Teaching Quality and Research Issues
On May 5, 2025, a meeting with students was held at BNTU on academic issues, including the quality of teaching, organization of the learning process, and research-related topics.
Special attention was given to a meeting with master’s students, where the organization of the research process and related challenges were discussed. The meetings enabled students to provide direct feedback to academic staff and university management. The received feedback was analyzed and reflected in subsequent decisions.