სტუდენტთა V საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენცია ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტში. 12.04.2021
12 აპრილი 2021
172569355_122338673212239_1305319888760716549_n.png
მოხარულები ვართ გაცნობოთ, რომ 2021 წლის 17 მაისს, ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტი ატარებს სტუდენტთა ყოველწლიურ საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენციას. ახალი კორონავირუსის (COVID 19) პანდემიის გამო შექმნილი ვითარებიდან გამომდინარე, კონფერენცია ჩატარდება ონლაინ-რეჟიმში.
კონფერენციაში მონაწილეობის მიღება შეუძლია ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის სტუდენტებს. კონფერენციის სამუშაო სექციებია:
საერთაშორისო კონფერენციაში მონაწილეობა უფასოა და დარეგისტრირება 30 აპრილამდეა შესაძლებელი.
14აპრილი - 30 აპრილი, 2021 კონფერენციაზე დარეგისტრირება; 07მაისი, 2021 აბსტრაქტის გადმოგზავნა ბოლოვადა; 10მაისი, 2021 აპლიკანტები მიიღებენ შეტყობინებას კონფერენციაში მონაწილეობაზე თანხმობის შესახებ; 14მაისი, 2021 სრული ნაშრომის გადმოგზავნის ბოლო ვადა; 17 მაისი, 2021 კონფერენციის გახსნა;
ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტი სტუდენტთა საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენციას ორგანიზებას ყოველწლიურად უწევს.
კონფერენციის მონაწილეთა ნაშრომების კრებული და კონფერენციაში მონაწილეობის დამადასტურებელი სერტიფიკატის ელ-ვერსია კონფერენციის დასრულების შემდეგ დაეგზავნება ყველა მონაწილეს;
მონაწილეს ნაშრომის პრეზენტაციისთვის მიეცემა 8-10 წუთი, დებატებისთვის-5 წუთი;
კონფერენციის სამუშაო ენა: ქართული, ინგლისური.
კონფერენციაზე რეგისტრაციის გასავლელად გთხოვთ გამოიყენეთ ბმული: https://cutt.ly/Jc43hp3
სრული ნაშრომი წარმოდგენილი უნდა იქნას შემდეგ მისამართზე: studconference@bntu.edu.ge
დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად დაუკავშირდით საორგანიზაციო კომიტეტს შემდეგ ელ-ფოსტაზე: studconference@bntu.edu.ge

We are glad to inform you that on May 17, 2020, Batumi Navigation Teaching University will hold an Annual International Scientific Conference for Students. Due to the situation created by the new coronavirus (COVID 19) pandemic, the conference will be held online.
Undergraduate and graduate students can participate in the conference. Conference Working Sections:
Participation in the international conference is free and registration is possible until May 10.
14April - 30 April, 2021 Registration for the Conference; 07May, 2021 Abstract Submission Deadline; 10May, 2021 Applicants will Receive a Notification of Consent to Participate in the Conference; 14May, 2021 Deadline for Submission of Full Paper; 17 May, 2021 Conference Opening.Batumi Navigation Teaching University organizes international conference annually.
The e-version of the collection of papers of the conference participants and the certificate of participation in the conference will be sent to all participants after the end of the conference;
The participant will be given 8-10 minutes for the presentation of the work, 5 minutes for debates;
Conference Working Language: Georgian; English.
To register for the conference, please use the link:https://cutt.ly/Jc43hp3
The full paper should be submitted at the following e-mail address:studconference@bntu.edu.ge
For further information please contact orginizing committee at the following e-mail address:studconference@bntu.edu.ge