სტუდენტთა VII საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენცია
გაცნობებთ, რომ მიმდინარე წლის 17 მაისს, ბათუმის ნავიგაციის უნივერსიტეტის ორგანიზებით გაიმართება სტუდენტთა VII საერთაშორისო სამეცნიერო კონფერენცია.
ღონისძიება უკვე 6 წელია ტარდება და თავს უყრის სტუდენტებს საქართველოდან და მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყნიდან.
კონფერენცია მიზნად ისახავს საზღვაო მეცნიერებების, ლოგისტიკის, მენეჯმენტის, ბიზნესის ადმინისტრირებისა და ეკონომიკის თანამედროვე პროცესებისა და გამოწვევების განხილვას, უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების სტუდენტებს შორის ცოდნისა და გამოცდილების გაზიარებასა და ურთიერთთანამშრომლობის წახალისებას.
კონფერენცია ჩატარდება ZOOM - ის პლატფორმის საშუალებით, ონლაინ რეჟიმში.
კონფერენციის მონაწილეთა ნაშრომების კრებული და კონფერენციაში მონაწილეობის დამადასტურებელი სერტიფიკატის ელ-ვერსია კონფერენციის დასრულების შემდეგ დაეგზავნება ყველა მონაწილეს. კონფერენციის ნაშრომთა კრებულში დაიბეჭდება ის სტატია, რომელიც მოწონებული იქნება კონფერენციის სამეცნიერო საბჭოს მიერ და დააკმაყოფილებს კონფერენციის მიერ ნაშრომისადმი წაყენებულ მოთხოვნებს.
კონფერენციის სამუშაო სექციებია:
კონფერენციის სამუშაო ენები: ქართული, ინგლისური.
კონფერენციის ფორმატი: მოხსნების დრო - 10 წუთი, კითხვა-პასუხი - 5 წუთი.
- 20 აპრილის ჩათვლით - მონაწილეთა მიერ განაცხადის ფორმის შევსება და აბსტრაქტის წარმოდგენა.
- 1 მაისი - საბოლოო ნაშრომების წარმოდგენა;
- 17 მაისი - კონფერენცია.
კონფერენციაში მონაწილეობის მსურველებმა 2023 წლის 20 აპრილის ჩათვლით უნდა გაიარონ რეგისტრაცია შემდეგ მისამართზე: https://forms.gle/qGzdMR6yPS5kU2oE7

student VII international scientific conference
We are glad to inform you that on May 17, 2023, Batumi Navigation Teaching University will hold the student VII international scientific conference.
The event has been held for six years and attracts students from Georgia and different countries around the world.
The conference aims to discuss the modern processes and challenges of maritime sciences, logistics, management, business administration, and economics, to share knowledge and experience among students of higher educational institutions, and to encourage mutual cooperation.
The conference will be held online through the ZOOM platform.
Articles that will be approved by the Scientific Council of the conference and meet the paper requirements will be published in the conference proceedings. The conference proceedings and the electronic version of the certificate of participation in the conference will be sent to all participants after the end of the conference.