ბნუ-ს ბიზნესისა და ლოგისტიკის ფაკულტეტი სტუდენტებს სთავაზობს საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამებს, რომლებიც შემუშავებულია საერთაშორისო სტანდარტების შესაბამისად.
ლოგისტიკა მსოფლიოში ერთ-ერთი ყველაზე დინამიურად მზარდი დარგია. მომგებიანი გეოსტრატეგიული მდებარეობით, საქართველოში აღნიშნული დარგი განსაკუთრებულ მნიშვნელობას იძენს, შესაბამისად, კვალიფიციურ კადრებზე მოთხოვნა მაღალია. ფაკულტეტის პროგრამები სტუდენტებს აძლევს სრულფასოვან ცოდნას ბიზნესის, მენეჯმენტის, სატრანსპორტო ლოგისტიკის სფეროებში.
ფაკულტეტის პროგრამები უზრუნველყოფილია ყველა შესაბამისი ინფრასტრუქტურითა და მატერიალურ-ტექნიკური ბაზით, რაც მოიცავს სპეციალიზებულ კაბინეტებს, კომპიუტერულ კლასებს, ბიბლიოთეკის რესურსს. გარდა ამისა, თეორიულ სწავლებასთან ერთად, პროგრამები პრაქტიკულ კომპონენტსაც მოიცავენ, რომელსაც სტუდენტები უნივერსიტეტის პარტნიორ კომპანიებში გადიან. სტუდენტებს დარგის ექსპერტები და პროფესიონალები ასწავლიან.
ბიზნესისა და ლოგისტიკის ფაკულტეტი სფეროში მომავალი ლიდერებისა და პროფესიონალების აღზრდას ემსახურება. სტუდენტებს ეძლევათ დარგში ცოდნის შეძენისა და პროფესიული ზრდის უნიკალური შესაძლებლობა.

Faculty of Business and Logistics
The Faculty of Business and Logistics at BNU offers bachelor's and master's programs designed according to international standards.
Logistics is one of the fastest-growing industries globally, and considering advantageous geostrategic location of Georgia, the demand for qualified personnel in this field is particularly high. The faculty's programs provide students with comprehensive knowledge in business, management and transport logistics.
The programs are supported by extensive infrastructure and resources, including specialized offices, computer labs, and library facilities. Additionally, they incorporate a practical component through internships with the university's partner companies, complementing the theoretical training. Students receive instruction from industry experts and professionals.
The Faculty of Business and Logistics aims to educate future leaders and professionals, offering students a unique opportunity for knowledge acquisition and professional development in the field.